10 особистих проблем, з якими стикаєшся під час розвитку персонального бренду у соцмережах

1657905276709.png
Dmitro-4.png

Кілька місяців тому я почав глобальний експеримент:

я сам став клієнтом власної компанії та випробував нову на той момент послугу. Я попросив команду, щоб вона допомогла мені розвити особистий бренд у соціальних мережах.

Dizayn_bez_nazvi-6.png

Як ми покроково готувалися до запуску, можна знайти в попередньому матеріалі. Зараз, коли вже минуло два місяці, хочеться розповісти, з якими страхами, комплексами і глибинними переконаннями нам, як команді, і мені особисто довелося зіткнутися.

 

 

«Моє життя нікому не цікаве»

 

Ще на етапі підготовки у мене постійно виринали думки: «Що я буду казати? У мене не настільки насичене життя. Але ж я не блогер. Я виглядатиму просто смішно». І мені було неймовірно дивно, коли після брифування (де я досить сплутано відповідав на деякі питання), команда запропонувала чітку покрокову контент-стратегію. Виявляється, моє життя настільки насичене і цікаве, що його можна навіть «розбити» на рубрики, теми і підтеми.

 

«Усе має бути ідеально»

 

Через мій надмірний перфекціонізм деякі stories перезаписувалися з десяток разів. Однак це не така вже й велика проблема, адже згодом приходить навичка і розуміння, що невеликі «косяки» не менш цікаві аудиторії, ніж операторські успіхи.

 

«Бракує часу»

 

Через завантаженість іноді не встигаєш виконати завдання, які поставила команда. Страшно уявити, що було б, якби я намагався зробити все самотужки, коли потрібно не лише зняти відео за конкретним завданням, але й самостійно згенерувати ідеї, продумати план і змонтувати. 

 

«Страшно знімати на людях»

 

Чомусь так склалося, що знімати stories у нас — це таке собі guilty pleasure. З одного боку, усім хочеться щось виставити в Instagram, з іншого — трохи соромно. Але що більше знімаєш, то менше дискомфорту відчуваєш. Це своєрідний тренінг впевненості.

 

 

«Невиразно говорю»

 

Завжди на початку з цим виникають проблеми: збиваєшся, говориш надто повільно, забуваєш, що хотів сказати. Мені дуже допомагає те, що поруч є люди, які допоможуть краще побудувати речення, виправлять наголос чи неправильну вимову. Вдосконалення дикції — це ще один напрямок, в якому постійно потрібно вдосконалюватися.

 

«Лінь знімати»

 

Іноді буває, що не хочеться навіть виходити з дому. Потім згадуєш, що тепер ти «блогер», і проблема перетворюється в можливість. Тепер кожна подія — додаткова можливість створити класний контент. Коли ти режисер серіалу про власне життя, хочеться зробити цей серіал яскравішим, і яскравішим стає саме життя.

 

«Хочеться знімати усе підряд»

 

Таке теж було. Головне — щоб хтось був поруч і вчасно говорив «стоп». Бо десять мільйонів фотографій сніданку і перших весняних квітів справді нікому не цікаві.

 

«Тепер всі будуть знати, куди я ходжу»

 

Дуже важливо зберегти баланс і показувати тільки те, що можна бачити стороннім людям. Однак потрібно розуміти, що тепер межі приватності трохи звужуються, і вас справді можуть впізнавати в транспорті чи на вулиці незнайомі люди.  

 

«Більше відповідальності» 

 

Публічність вимагає дисципліни і адекватності. Будь-який незадоволений клієнт може напряму написати неприємний відгук на особистій сторінці в соціальних мережах. І на цьому полі теж треба вміти боротися, аби відбивати репутаційні атаки з вигодою для себе.

 

«Починаєш будувати особистий бренд усім навколо»

 

Зрозумівши, наскільки потужним є цей інструмент, починаєш в голові «будувати» особистий бренд буквально кожного спеціаліста, який зустрічається на шляху. Гортаєш сторінку в Instagram сімейного лікаря, юриста і ріелтера — і думаєш, скільки клієнтів вони втрачають, не показуючи себе світові.

Dizayn_bez_nazvi-25.png

2024_154814.jpg

Про мене

Я Дмитро Мельникович — наставник та ментор персональних брендів, підприємець, засновник та власник агенції з цифрового маркетингу WOO COMPANY з 2014 року. Люблю нетворкінг, зʼєднувати людей, переговори, публічні виступи, комунікацію та маркетинг. Був та є учасником українських та міжнародних бізнес-спільнот (The Aspen Institute Kyiv, Українська Школа Політичних Студій, СУП, Всеукраїнська Рекламна Коаліція, WUBC, SPOM). Є ментором міжнародної бізнес-спільноти BOARD, а в 2023 році обіймав посаду віце-президента з PR в IT Ukraine Association. Автор публікацій в forbes.ua, nv.ua та профільних маркетингових інтернет виданнях по темі персонального брендингу. Бігаю, медитую, займаюсь тайським боксом, подорожую та фотографую.

Чим я можу вам допомогти?

Якщо ви давно зрозуміли, що персональний бренд — це інструмент, який має працювати на вас та приносити результат, але не знаєте з чого почати його розвиток, то я зможу бути вам корисний.

Як ментор персональних брендів, я допомагаю власникам бізнесів, керівникам (CEO) компаній та експертам почати розвивати їх персональні бренди, робити їх помітними та впізнаваними, що завжди веде до зростання довіри до продукту (послуги) і збільшення продаж.

Якщо це про вас, надішліть свій запит і ми домовимось про першу безкоштовну зустріч-знайомство.

Dizayn_bez_nazvi-29.png
linkedinfacebookinstagramtelegramyoutubetiktok