Вітаю на моєму сайті! Я займаюсь фотографією з 2016 року і обожнюю цю справу. Сподіваю, ви знайдете тут натхнення і ми зробимо неймовірні фотопроекти разом.
ПРО МЕНЕ
Фотограф
Дмитро Мельникович
ФОТОСЕСІЇ
Портфоліо
ЧОМУ ВАРТО ОБРАТИ МЕНЕ
Переваги
Ціна
Емоції
Оперативність
Локація
Досвід
Краса та якість
Вартість завжди залежить від тривалості фотосесії та включає ідею, зйомку і обробку фотографій. Оплачуєте додатково оренду локації, послуги візажиста, стиліста і інших помічників.
Запорукою якісної та красивої фотографії є достатність світла на зйомках та постобробка. Тому після фотосесії "сирі" світлини ретельно відбираються і обробляються.
Зробити класні фотографії можна лише, якщо модель почне проживати емоції протягом зйомки. Саме тому, всі фотосесії завжди проходять у невимушеній атмосфері та максимально емоційно.
Після кожної зйомки намагаюсь максимально швидко зробити лад з фотографіями, поки під враженням і залишився емоційний зв'язок з моделлю та фотосесією. Тому, на світлини дового чекати не доведеться.
Навчання у фотошколі, тривалий досвід роботи з моделями, технікою та програмним забезпеченням, дають можливість зробити особливі та неповторні світлини.
Фотосесії можу проводити як і в студії, з використанням постійного світла чи спалаху, так і на відкритих і закритих локаціях, в приміщеннях, використовуючи природнє світло.
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ СПІВПРАЦЯ
Етапи
Знайомство
За допомогою зручного для вас способу зв'язку (месенджер, соцмережі, електронна пошта чи телефон) знайомимось та обумовлюємо дату та вартість зйомки.
Обговорення ідеї та аванс
Обговорення вашої ідеї чи моє бачення образу, пошук референсів (подібні фотосесії) для натхнення. На цьому етапі вноситься аванс в розмірі 50% обумовленої ціни зйомки.
Локація
Узгоджуємо локацію зйомки після чого бронюю її на визначений час.
Зйомка
За 10-15 хв до обумовленого часу зйомки зустрічаємось на визначеній локації і проводимо необхідні підготовчі дії. Після цього власне відбувається фотосесія.
Обробка фото
Після фотосесії всі фото переглядаються та обираються найбільш вдалі, які в подальшому піддаються обробці в графічних редакторах.
Оплата та передача фото
Коли всі фотографії оброблені, ви оплачуєте решту 50% вартості фотосесії, а фотографії заливаються на файлообмінник і вам передється лінк для скачування.
ЯК ЗВ'ЯЗАТИСЬ
Контакти
Ви завжди можете сконтактувати зі мною за допомогою найбільш зручних каналів: використати форму зворотнього зв'язку на сайті, месенджери, соціальні мережі або ж написати на електронну пошту
© All Rights Reserved. 2016-2020
Політика конфіденційності
МЕНЮ
ПІДПИСУЙТЕСЬ