Про персональний бренд з Ольгою Руднєвою: розвиток бізнесу, добрі справи в прямому ефірі, позиціювання і команду

1653467054213-2.png
Dmitro-4.png

Ефір про персональний бренд з Ольгою Руднєвою — директоркою Фонду Олени Пінчук, ведучою проєкту STORIES на YouTube, співзасновницею Dialog Hub та Veneran Hub

Dizayn_bez_nazvi-6.png

Про необхідність розвитку персонального бренду    

 

Мені здається, що ми живемо в часи, коли в кожного повинен бути персональний бренд. І навіть якщо ти мама, яка сидить вдома з дітьми — це твій бренд. Бренд людини, яка займається вихованням людей. І ти можеш бути в цьому експерткою та обрати спосіб ділитись своєю «суперсилою».  

В сучасному світі неможливо жити без бренду. Але, коли актуальність розвитку персонального бренду була на початкових етапах, ми робили все інтуїтивно через дві категорії: ти маєш розуміти про що ти та в чому твоя суперсила.  

Персональний бренд не вибудовується заради мінусів, його завдання посилювати комунікацію від твого імені.

 

Про позиціювання

 

Я працюю у сфері благодійності вже 17 років. І розробила дуже свідоме прізвисько, яке впровадила через медіа — бабця української благодійності. Для мене моя робота є пріоритетом, вона відбивається на усіх сферах моєї діяльності.  

Так, в Instagrami я описую себе як сторітелера. Це те, як я розповідаю про свої цінності, про цінності нашої команди та роботу фонду. Це інструмент, який я добре освоїла і вдало використовую. Багато людей сприймають мене виключно як сторітелера, адже той інструмент, який я використовувала, щоб розповідати про роботу, став частиною моєї ідентичності.  

Якщо ж говорити про те, як я себе позиціоную, то я людина, яка програмує добро, яка бореться за доступ до рівних можливостей для чоловіків і жінок, і я про це розповідаю історії.

 

Про благодійність

 

Я вважаю, що про благодійність треба розповідати, адже це хороший приклад. Мені висвітлення цієї теми допомагає. Так я збільшую кількість людей, які нам допомагають.  

Складністю була тема, про яку я говорю. Це тема ВІЛ та СНІД, про які люди не готові говорити. І мені потрібно було знайти спосіб доносити важливу інформацію людям, які спершу від неї відсторонювались.

 

Про команду

 

В темі благодійності питання особистого бренду і довіри залежать одне від одного. Так, люди з сильним особистим брендом збільшують довіру до команди в цілому. Але і дії команди відбиваються на бренді особистості.  

Мені подобається запрошувати на роботу людей з сильним особистим брендом. Або розвивати всередині команди зірок.  

Я мрію працювати з зірками своєї справи, але не всі хочуть бути зірками й транслювати свою позицію.  

Так, бути зіркою — це складно. Для цього необхідно зробити вибір. Мене приваблюють люди з потужним персональним брендом, які розуміють про що вони і які їхні цінності.

 

Про команду

 

В темі благодійності питання особистого бренду і довіри залежать одне від одного. Так, люди з сильним особистим брендом збільшують довіру до команди в цілому. Але і дії команди відбиваються на бренді особистості.  

Мені подобається запрошувати на роботу людей з сильним особистим брендом. Або розвивати всередині команди зірок.  

Я мрію працювати з зірками своєї справи, але не всі хочуть бути зірками й транслювати свою позицію.  

Так, бути зіркою — це складно. Для цього необхідно зробити вибір. Мене приваблюють люди з потужним персональним брендом, які розуміють про що вони і які їхні цінності.

 

Про довіру аудиторії

 

Завоювання довіри — це постійний процес. Ми змінюємось, змінюються продукти, які пропонуємо, сервіси. І ти маєш про це комунікувати.  

Існує єдиний спосіб побудови персонального бренду — це дії та комунікація про ці дії. Тобто те, що ми робимо і те, що ми про це розповідаємо. Ми не можемо тільки комунікувати, якщо нічого не робимо. І так само не можемо лише робити щось класне і самостійно про це не розповідати.  Звісно, можна чекати, що хтось про нас розкаже. Але тоді бренд вибудовується завдяки тому, що інші люди про тебе говорять. І це неконтрольований процес.

 

Про роботу над персональним брендомПро особисті межі

 

Робота над персональним брендом — це частина усього, що ти робиш. Частина кожної публікації в соціальних мережах, кожного публічного виступу. Прохалявити не вийде. Все вимагає зусиль.  

Моя кар'єра — результат праці. І я цим пишаюсь. Адже ти можеш озирнутись і побачити скільки зусиль ти доклав, скоригувати щось.

 

Про особисті межі

 

Я дуже щира і відкрита людина. Продовж 5 років досить відверто комунікую у Facebook. Читачі знають про моє перше кохання, про успіхи та падіння. І ця максимальна відкритість — частина моєї ідентичності. Мені набагато простіше бути собою, аніж когось вдавати.  

Коли мова йде про інших людей, тоді я уточнюю чи можу це використовувати в соціальних мережах. Навіть у 8-річного племінника перепитую чи можу викласти контент з ним. Так само з мамою, чоловіком. Лише якщо почую, що вони не проти, тоді публікую. Ніколи не розповідатиму про життя людини, якщо не отримала на це згоди.

 

Про гендерну різницю в персональному бренді

 

Їх немає. Якщо ти знаєш про що ти, які твої цінності, яка твоя «суперсила», тоді цього достатньо, щоб розвивати особистий бренд.  

Жінкам важче вибудовувати власний бренд в політиці. Бо в принципі, так склалось, що образ політика — це чоловік. Але це змінюється.

 

Про майбутнє персонального бренду

 

В нас є інструмент — це соціальні мережі. І завдяки йому ми можемо будувати особистий бренд. Ми маємо використовувати цей інструмент. Соціальні мережі не формують наш імідж, вони дають нам платформу для формування власного іміджу.

 

Подивитися ефір можна за цим посиланням

Dizayn_bez_nazvi-25.png

2024_154814.jpg

Про мене

Я Дмитро Мельникович — наставник та ментор персональних брендів, підприємець, засновник та власник агенції з цифрового маркетингу WOO COMPANY з 2014 року. Люблю нетворкінг, зʼєднувати людей, переговори, публічні виступи, комунікацію та маркетинг. Був та є учасником українських та міжнародних бізнес-спільнот (The Aspen Institute Kyiv, Українська Школа Політичних Студій, СУП, Всеукраїнська Рекламна Коаліція, WUBC, SPOM). Є ментором міжнародної бізнес-спільноти BOARD, а в 2023 році обіймав посаду віце-президента з PR в IT Ukraine Association. Автор публікацій в forbes.ua, nv.ua та профільних маркетингових інтернет виданнях по темі персонального брендингу. Бігаю, медитую, займаюсь тайським боксом, подорожую та фотографую.

Чим я можу вам допомогти?

Якщо ви давно зрозуміли, що персональний бренд — це інструмент, який має працювати на вас та приносити результат, але не знаєте з чого почати його розвиток, то я зможу бути вам корисний.

Як ментор персональних брендів, я допомагаю власникам бізнесів, керівникам (CEO) компаній та експертам почати розвивати їх персональні бренди, робити їх помітними та впізнаваними, що завжди веде до зростання довіри до продукту (послуги) і збільшення продаж.

Якщо це про вас, надішліть свій запит і ми домовимось про першу безкоштовну зустріч-знайомство.

Dizayn_bez_nazvi-29.png
linkedinfacebookinstagramtelegramyoutubetiktok