Змініть правила гри: роль ментора в побудові персонального бренду

1704881725539.png
Dmitro-4.png

Сучасний бізнес — це арена, де кожен з нас — гравець, і успіх залежить від вміння грати, будувати стратегії, вести переговори, бути надійним та відповідальним. А ще — це унікальне і впізнаване обличчя, персональний бренд власника чи СЕО компанії, інструмент, який все частіше включають в комунікацію, щоб збільшити довіру до бізнесу та збільшити продажі. Саме тут доречно розглянути переваги індивідуального менторства (наставництва) у побудові персонального бренду.

Dizayn_bez_nazvi-6.png

Індивідуальність у підході

 

Якісне наставництво у роботі з персональним брендом завжди ґрунтується на індивідуальному підході. Інакше ніяк. Адже кожна людина, як непрочитана книга, що містить багато досвіду, ідей та думок. І перш ніж винести на загал те, що у вас збиралось роками, варто «подумати об когось», щоб комунікація не перетворилася у потік неструктурованої інформації. Тому, якщо ментор не починає роботу з глибинного брифування, то є питання.  

 

Менторство в дії  

 

Наставник веде не лише теоретичні розмови (без них також ніяк), але й спонукає до конкретних дій, ділиться досвідом у тій сфері, у якій сам пройшов довгий шлях, здобувши перемоги і поразки (це теж важливо). Така інформація допоможе вам зосередитись на найважливішому, зекономити час і нервові клітини. Ментор дає дієві інструменти та стратегії, які будуть ефективними саме для вас, вашого бізнесу та цілей.  

 

Системність  

 

Швидко — це повільно, але постійно. У цій японській філософії закладено весь секрет успішної роботи над будь-чим, і над персональним зокрема. З відгуків клієнтів, ефект вони помічають через 6-12 місяців системної роботи над своїм персональним брендом. Задача ментора в перші три-чотири місяці — допомогти вам побудувати цю системність і не дати зупинитися. А ще зробити це відповідно до ваших цілей, у правильних каналах комунікації (як онлайн, так і офлайн) та саме для вашої аудиторії.

 

"Швидко — це повільно, але постійно" 

 

Результати, які мають сенс  

 

Працюючи з наставником, ви поступово змінюєтеся. Адже відбувається глибинна робота над важливими процесами та стратегіями. Тому змінюється ваше мислення, підхід до ситуацій як у бізнесі, так і в житті. Увага до вашої персони зростає, ви стаєте цікавими, з вами знайомиться нова аудиторія і збільшується кількість запитів, клієнтів.  

 

Бренд-платформа від ментора  

 

Працюючи над побудовою персонального бренду, особисто я починаю з бренд-платформи клієнта. Це основа, яка складається з пʼяти пунктів.  

 

Постановка цілей  

 

Найважливіше питання, яке ми повинні собі поставити перш ніж щось почати робити, — а для чого це потрібно, щоби що? Якщо ви знаєте навіщо вам сильний та впізнаваний персональний бренд, ви розумієте, які інструменти надалі задіювати. І друге, але не менш важливе питання на цьому етапі — як ви зрозумієте, що досягнули цілей? Тут мова про показники ефективності КРІ.

 

"Найважливіше питання, яке ми повинні собі поставити перш ніж щось почати робити, — а для чого це потрібно, щоби що?"

 

Позиціонування  

 

Хто я, у чому моя суперсила, яка в мене місія, цінності і велика ідея? Відповіді на ці питання і використання їх в комунікації персонального бренду працюють, як маяк для аудиторії. Помічаючи «свого», підписники, читачі, клієнти починають прямувати у ваш бік, бо їм резонує те, що ви транслюєте.  

 

Цільова аудиторія та продукт  


Коли ми намагаємося продати всім, у результаті у нас не купує ніхто. Це ж стосується і персонального бренду. Тільки в цьому випадку аудиторія спочатку купує вас як людину, ваш стиль життя, починає довіряти вашій думці, а вже тоді вирішує платити вам чи ні. Тому важливо одразу почати діалог зі своєю аудиторією і мати готовий продукт, який ви їй запропонуєте, коли вам напишуть в директ або запитають на івенті.

 

"Коли ми намагаємося продати всім, у результаті у нас не купує ніхто"

 

Комунікація  

 

І лише, коли все в порядку з перерахованим вище, є сенс «гнати трафік» собі на сторінку. Тут вам допоможе і розуміння каналів, в яких найлояльніші ваші клієнти (буває так, що виявляється в інстаграмі ваш клієнт хоч і є, але ніколи там не купує продукт), і стиль спілкування (Tone of voice), і контент, який буде найбільш зрозумілий аудиторії.  

 

Менеджмент і управління  

 

Ну і щоб не було як в українському прислівʼї «Вміла готувати та не вміла подавати», важливо описати процеси і зібрати команду, яка стане вашим помічником у побудові персонального бренду.  

 

Як обрати ментора  

 

Не вірте на слово, дивіться результати. Лише реальні кейси та історії успіху можуть вам вказати на те, як ментор працює. Якщо клієнти рекомендують спеціаліста, говорять про зміни у їхньому професійному житті, бізнесі та підкріплюють це даними, можете не вагатись у виборі.  

 

Будувати персональний бренд — це не збільшувати кількість підписників в інстаграмі. Це створювати потужний інструмент, який допомагає швидше досягати ваших бізнес-цілей, впливати на думку аудиторії, збільшувати чеки та продажі, наймати в команду кращих і забезпечити собі захист. Побудова персонального бренду — це шлях, який легше починати з тим, хто його вже пройшов. Наприклад, з ментором персональних брендів.    

 

Пишіть в особисті повідомлення або переходьте за цим посиланням, щоб домовитись про першу зустріч, де ми познайомимось, ви опишете свій запит, а я розповім чим можу бути корисним. Це 30 хвилин і безкоштовно.

Dizayn_bez_nazvi-25.png

2024_154814.jpg

Про мене

Я Дмитро Мельникович — наставник та ментор персональних брендів, підприємець, засновник та власник агенції з цифрового маркетингу WOO COMPANY з 2014 року. Люблю нетворкінг, зʼєднувати людей, переговори, публічні виступи, комунікацію та маркетинг. Був та є учасником українських та міжнародних бізнес-спільнот (The Aspen Institute Kyiv, Українська Школа Політичних Студій, СУП, Всеукраїнська Рекламна Коаліція, WUBC, SPOM). Є ментором міжнародної бізнес-спільноти BOARD, а в 2023 році обіймав посаду віце-президента з PR в IT Ukraine Association. Автор публікацій в forbes.ua, nv.ua та профільних маркетингових інтернет виданнях по темі персонального брендингу. Бігаю, медитую, займаюсь тайським боксом, подорожую та фотографую.

Чим я можу вам допомогти?

Якщо ви давно зрозуміли, що персональний бренд — це інструмент, який має працювати на вас та приносити результат, але не знаєте з чого почати його розвиток, то я зможу бути вам корисний.

Як ментор персональних брендів, я допомагаю власникам бізнесів, керівникам (CEO) компаній та експертам почати розвивати їх персональні бренди, робити їх помітними та впізнаваними, що завжди веде до зростання довіри до продукту (послуги) і збільшення продаж.

Якщо це про вас, надішліть свій запит і ми домовимось про першу безкоштовну зустріч-знайомство.

Dizayn_bez_nazvi-29.png
linkedinfacebookinstagramtelegramyoutubetiktok