Кейс з персонального бренду

Усі готують до школи, ми готуємо до життя

cases_fedir_675x450px-2.png

Федір Корнієнко

Федір Корнієнко — власник мережі дитячих садків m.Kids. За 20 років побудував 18 освітніх закладів в Україні та 2 в Європі. Федір керується правилом, що майбутнє дитини залежить від фундаменту, який можна закласти вже у віці трьох років.

linkedinfacebook

Який був запит до початку співпраці 

Федір звернувся з метою розвинути свій персональний бренд для просування нових продуктів у сферах консалтингу та проперті менеджменту. Він розумів, що без впізнаваної особистості буде важко завоювати довіру нових клієнтів і партнерів. Особливо важливо було створити сильну присутність на LinkedIn, оскільки його цільова аудиторія знаходилася саме на цій платформі.  

Крім того, Федір мав потребу залучити інституційних інвесторів та налагодити співпрацю з забудовниками. Він хотів, щоб інвестори і партнери бачили в ньому надійного та компетентного професіонала, готового реалізовувати масштабні проекти.

Федір очікував від менторства індивідуального підходу та чітких результатів, шукаючи ментора з досвідом і репутацією, який би допоміг йому розробити конкретний план дій та досягти поставлених цілей.

 

Що ми робили в наставництві 

Наставництво ми розпочали з детального аналізу поточного стану персонального бренду Федора (оцінка існуючих матеріалів і профілів у соціальних мережах, визначення сильних та слабких сторін бренду, можливості для його розвитку). На основі цього було розроблено стратегію розвитку персонального бренду, створено впізнавані профілі, контент-стратегію та підходи до взаємодії з аудиторією на LinkedIn та інших платформах, визначено ключові повідомлення та цінності, а також встановлено цілі та KPI.

Наступним етапом було створення та оптимізація контенту, включаючи статті, публікації та відеоінтерв’ю.

Регулярні зустрічі дозволили оцінювати результати та коригувати стратегію на основі зворотного зв’язку та нових запитів.

 

В результаті співпраці  

Завдяки підвищеній впізнаваності персонального бренду, Федору вдалося укласти довготривалі договори, включаючи проект на 3-4 роки. 

Нові методи планування, які було впроваджено під час менторства, допомогли Федору більш ефективно керувати своїм часом і ресурсами, що дозволило швидше досягати цілей з меншими витратами, роблячи зусилля більш цілісними та цінними.

“Коли ми починали працювати з Дмитром, я шукав чітку структуру і план дій для розвитку свого персонального бренду. Дмитро одразу запитав про мої цілі, і це стало тригером для нашої співпраці. Завдяки його допомозі я отримав чітко сформульовані цілі та персоналізовану інформацію про можливі результати наших дій.  

Дмитро допоміг мені переоцінити свій досвід і зрозуміти, що персональний бренд — це продовження самого себе. Його підхід до формування планів і послідовності дій дозволив мені досягати цілей більш ефективно і з меншими витратами. Найбільше мене вразила його здатність знайти баланс між професіоналізмом та автентичністю, що зробило моє самовираження більш резонуючим з аудиторією.  

Я рекомендую Дмитра як справжнього партнера, який допоможе вам знайти внутрішню мотивацію і побудувати стратегію, що включає емоційні та інтелектуальні аспекти. Його підтримка і консультації були незамінними. Працювати з ним — це легко і продуктивно, що ведедо досягнення нових висот у розвитку вашого персонального бренду!

— Федір Корнієнко


2024_154814.jpg

Про мене

Я Дмитро Мельникович — наставник та ментор персональних брендів, підприємець, засновник та власник агенції з цифрового маркетингу WOO COMPANY з 2014 року. Люблю нетворкінг, зʼєднувати людей, переговори, публічні виступи, комунікацію та маркетинг. Був та є учасником українських та міжнародних бізнес-спільнот (The Aspen Institute Kyiv, Українська Школа Політичних Студій, СУП, Всеукраїнська Рекламна Коаліція, WUBC, SPOM). Є ментором міжнародної бізнес-спільноти BOARD, а в 2023 році обіймав посаду віце-президента з PR в IT Ukraine Association. Автор публікацій в forbes.ua, nv.ua та профільних маркетингових інтернет виданнях по темі персонального брендингу. Бігаю, медитую, займаюсь тайським боксом, подорожую та фотографую.

Чим я можу вам допомогти?

Якщо ви давно зрозуміли, що персональний бренд — це інструмент, який має працювати на вас та приносити результат, але не знаєте з чого почати його розвиток, то я зможу бути вам корисний.

Як ментор персональних брендів, я допомагаю власникам бізнесів, керівникам (CEO) компаній та експертам почати розвивати їх персональні бренди, робити їх помітними та впізнаваними, що завжди веде до зростання довіри до продукту (послуги) і збільшення продаж.

Якщо це про вас, надішліть свій запит і ми домовимось про першу безкоштовну зустріч-знайомство.

Dizayn_bez_nazvi-29.png
linkedinfacebookinstagramtelegramyoutubetiktok