Кейс з персонального бренду

В людях ціную людяність

cases_Title_675x450px-2.png

Олена Фалько

Олена Фалько — власниця квіткового магазину, флорист. Вона побудувала бізнес з нуля і продовжує свій розвиток, формуючи команду, залучаючи кошти та розбудовуючи мережу квіткових магазинів.

instagraminstagram

Який був запит до початку співпраці 

Олена звернулася з очікуваннями отримати нові знання та навички для розвитку свого бізнесу. Вона перебувала у стані застою та шукала шляхи подолання кризових ситуацій, щоб знову відчути прогрес.

Олена прагнула підвищити впевненість у своїх діях. Вона хотіла стати більш рішучою та цілеспрямованою в управлінні своїм бізнесом. Її метою було подолати існуючі перешкоди та досягти своїх цілей за допомогою менторства.

 

Що ми робили в наставництві 

В менторстві я допоміг Олені визначити основні проблеми в її бізнесі та розробити план дій для їх вирішення. Я надав консультації щодо управління бізнесом та фінансами, пошуком нових співробітників та делегуванням. Це дозволило Олені звільнити час для стратегічного розвитку.

Підтримував та мотивував Олену на шляху до змін, надаючи необхідні знання та інструменти для підвищення впевненості у своїх діях.

Показав їй нові можливості для розвитку бізнесу, познайомив з корисними контактами та допоміг розширювати її бачення і підходи до ведення бізнесу.

 

В результаті співпраці  

Завдяки менторству, Олена найняла нових співробітників, що дозволило їй делегувати багато завдань і звільнити час для стратегічного планування та розвитку.

Вона навчилася краще планувати фінанси та вести облік витрат з допомогою фінансового аналітика та бухгалтера.

Вона підвищила свою впевненість у прийнятті рішень і управлінні бізнесом, знайшла нові можливості для його розвитку — почала будувати мережу квіткових магазинів.

Завдяки співпраці, Олена перетворилася з флориста-виконавця у власницю квіткового магазину.

"Менторство Дмитра допомогло мені підвищити впевненість у своїх діях.

Завдяки наставництву, я перестала руками робити букети, від чого в мене вже виробилась алергія, до речі, і почала активно керувати своїм бізнесом. Алергія зникла, між іншим :)

Я змогла вперше за багато років поїхати у відпустку, залишивши бізнес під контролем команди. Щиро дякую за допомогу та підтримку!”

— Олена Фалько


2024_154814.jpg

Про мене

Я Дмитро Мельникович — наставник та ментор персональних брендів, підприємець, засновник та власник агенції з цифрового маркетингу WOO COMPANY з 2014 року. Люблю нетворкінг, зʼєднувати людей, переговори, публічні виступи, комунікацію та маркетинг. Був та є учасником українських та міжнародних бізнес-спільнот (The Aspen Institute Kyiv, Українська Школа Політичних Студій, СУП, Всеукраїнська Рекламна Коаліція, WUBC, SPOM). Є ментором міжнародної бізнес-спільноти BOARD, а в 2023 році обіймав посаду віце-президента з PR в IT Ukraine Association. Автор публікацій в forbes.ua, nv.ua та профільних маркетингових інтернет виданнях по темі персонального брендингу. Бігаю, медитую, займаюсь тайським боксом, подорожую та фотографую.

Чим я можу вам допомогти?

Якщо ви давно зрозуміли, що персональний бренд — це інструмент, який має працювати на вас та приносити результат, але не знаєте з чого почати його розвиток, то я зможу бути вам корисний.

Як ментор персональних брендів, я допомагаю власникам бізнесів, керівникам (CEO) компаній та експертам почати розвивати їх персональні бренди, робити їх помітними та впізнаваними, що завжди веде до зростання довіри до продукту (послуги) і збільшення продаж.

Якщо це про вас, надішліть свій запит і ми домовимось про першу безкоштовну зустріч-знайомство.

Dizayn_bez_nazvi-29.png
linkedinfacebookinstagramtelegramyoutubetiktok