Політика конфіденційності

Я високо ціную конфіденційність особистої інформації користувачів. Використовуючи в роботі з Інтернет-ресурсами всі доступні можливості мережі, ви можете бути абсолютно спокійні стосовно збереження особистої інформації.

Дані, які користувачі надають при заповненні реєстраційної форми або під час інших дій, застосовуються тільки з метою підготовки та відправки пропозицій по послугах. Також, в угоді є пункти, які обумовлюють особливі випадки, коли якісь дані можуть бути передані третім особам.

Дані, необхідні для сайту

Необхідні для сайту дані - це ті пункти, які заповнюються в реєстраційній формі, а саме Ім'я, e-mail і телефон. Таким чином, користувач добровільно погоджується на отримання листів або дзвінків від Дмитра Мельниковича.

Мета збору особистої інформації

Єдине для чого використовується інформація про користувача - це відправка йому на електронну пошту листів розсилки і здійснення вихідного дзвінка. Ім'я, яке вказується в реєстраційній формі, необхідно для особистого звернення. У листі ви можете отримати інформацію про деталі майбутньої зйомки або іншого узгодженого проекту.

Вся надана інформація не передається третім особам. Винятком з правила може бути тільки виконання вимог законодавства, що передбачено в Угоді. Особисті дані користувачів зберігаються на спеціальних серверах google.com, де вся інформація захищена і може використовуватися тільки в зазначених Угодою випадках.

За користувачем залишається право відмовитися від розсилки. Тоді його ім'я та електронну адресу буде автоматично видалено з бази даних. Для цього достатньо всього одного кліка на відповідному пункті, який є в кожному отриманому листі.

Як відбувається використання особистих даних

Сайт https://dmelnykovych.com використовує Cookies та інформацію про користувачів сервісу Google Analytics.

З їх допомогою відбувається збір даних про переміщення відвідувачів по сайту. Такий контроль дає можливість покращувати і вдосконалювати роботу ресурсу. Даний підхід дозволяє краще орієнтуватися на переваги відвідувачів і створювати цікавий для користувачів контент.

В налаштуваннях кожного браузера можна заборонити відправку Cookies або вказати необхідність підтвердження кожної відправки. Ці дії, звичайно, збережуть вас від поширення інформації про ваші переміщення в мережі, але при цьому деякі сайти і можливості будуть недоступні.

Захист персональних даних

Для забезпечення конфіденційності інформації про користувачів, я застосовую різні заходи безпеки, в тому числі адміністративні, управлінські та технічні. Відповідно до міжнародних стандартів контролю, я не тільки збираю дані, але і несу повну відповідальність за їх збереження.

Але, не дивлячись на високі рівень забезпечення збереження ваших персональних даних, користувачеві теж необхідно дотримуватися певних правил. Працюючи в Інтернеті, будьте обережні і не поширюйте свої особисті дані.

Я роблю все можливе, щоб запобігти можливості витоку інформації, необґрунтованого використання і зміни персональних даних. Але 100% гарантії не може надати жоден інтернет-сервіс, так як від незаконного злому системи не застрахований ніхто. Хакерська атака може створити умови для отримання даних іншими людьми.

Якщо певні пункти політики конфіденційності буду змінюватися, то всі користувачі отримають сповіщення про дані зміни на свою електронну пошту. Для з'ясування якихось питань безпосередньо з адміністрацією сайту, можна відправити лист за адресою mail@dmelnykovych.com

Авторські права

Весь контент цього сайту, включаючи в тому числі текст, графіку, звукові записи, відео, зображення і анімацію, є виключною власністю Дмитра Мельниковича і захищений міжнародними законами про авторське право та інші права інтелектуальної власності. Ніякий контент не може бути використаний будь-яким чином без попереднього отримання письмової згоди від Дмитра Мельниковича. Щоб отримати таку згоду і право на відтворення, зв'яжіться через mail@dmelnykovych.com. Дмитро Мельникович не несе відповідальності за опубліковані фотографії, значки та комерційні логотипи, представлені на цьому сайті, захищені авторськими правами та іншими правами інтелектуальної власності відповідних власників.

Всі фотографії є власністю автора, і випадки будь-якого несанкціонованого використання передбачається відповідальність перед відповідно до чинного законодавства.

Відмова від відповідальності

Відповідно до чинного українського законодавства, Адміністрація сайту залишає за собою право відмовитися від надання будь-яких гарантійних угод або запевнень, які іншим чином можуть матися на увазі, а також, користуючись цим правом, знімає з себе всю відповідальність по відношенню до самого Сайту, до його Вмісту та їх експлуатації.

Незалежно від обставин, Адміністрація Сайту не несе ніякої відповідальності перед будь-який з можливо вознікнувшіх сторін. За будь-який можливий збиток, нанесений прямим, непрямим, непрямим або особливим чином, від використання в будь-яких інтересах інформації і даних, розміщених на нашому Сайті або на будь-якому іншому ресурсі, на сторінці якого розміщена гіперпосилання з цього Сайту, Адміністрація нашого сайту відповідальність не понесе. Також, Адміністрація Сайту не понесе відповідальність за будь-які захворювання, які можуть виникнути від доступу або використання даного Сайту, а також від використання інформації, розміщеної на ньому.

Адміністрація Сайту не несе відповідальності за можливі збитки, отриманий від експлуатації даного Сайту або його вмісту, а також від будь-якого інтернет-порталу, пов'язаного з Сайтом, від будь-якого упущення, системного збою, помилки, затримки в передачі, дефекту, неможливості використання Сайту, простою в роботі, комп'ютерного вірусу, перебою, які можуть привести: до втрати роботи і працездатності, до зниження активності і продуктивності, до втрати програм або будь-яких даних, до недогляду будь-якої вигоди, до відрахування з навчального закладу, До призупинення господарської діяльності, а також до виникнення різного роду залежностей. За все перераховане вище Адміністрація Сайту відповідальності не несе, навіть, якщо про ймовірність нанесення такої шкоди адміністрація буде сповіщена заздалегідь.

Користувач підтверджує свою згоду, згідно з яким будь-які можливі виникнення суперечок будуть вирішені, спираючись на норми українського права.

Користувач підтверджує свою згоду, згідно з яким, будь-які існуючі закони і норми, що захищають права споживачів, які не мають ніякого дії по відношенню до даного Сайту, так як Сайт не займається наданням відплатних послуг.

При використанні даного сайту, Ви підтверджуєте свою повну згоду з усією інформацією, поданою на даній сторінці - «Відмова від відповідальності». Також, Ви підтверджуєте свою повну угоду з усіма Правилами Сайту, приймаючи на свій рахунок всю, можливо покладену на Вас, відповідальність.
Close
Telegram
Mail