Кейс з персонального бренду

Потрібно бути собою, щоб персональний бренд став успішним

cases_Title.png

Анастасія Смірнова

Анастасія Смірнова — експертка з вина і людина, яка закохує в цей напій з перших слів. Вона продовжує навчання за програмою WSET Level 4 Diploma (Wine & Spirit Education Trust, London). Знається на інвестиціях у вино. Проводить в Португалії регулярні події та тури з дегустацією вин. Власниця UNIQUE WINE - INTERNATIONAL WINE CLUB.

facebookinstagramlinkedin

Який був запит до початку співпраці 

Створити впізнаваний та сильний персональний бренд професіонала та знавця з вина; експертки, яка допомагає зрозуміти вино та полюбити його.  

Побудувати довіру серед аудиторії, яка готова інвестувати в вино.  

Відповісти собі на питання “хто я?”, змістивши фокус з існуючого застарілого позиціонування на нове, актуальне.

 

Що ми робили в наставництві 

Ми будували для Анастасії бренд-платформу — основу (фундамент) потужного персонального бренду.

  1. Почали з визначення цілей, які Анастасія хоче досягнути у роботі над своїм персональним брендом. А також зафіксували КРІ (показники ефективності), тобто що їй дасть зрозуміти, що цілей досягнуто.  
  2. Розібрали та сформували чітке і зрозуміле позиціонування Анастасії станом на початок роботи і те, яке вона хоче бачити в майбутньому (з точки А в точку В); визначили її сильні сторони, суперсилу, місію, цінності, велику ідею.
  3. Опрацювали цільову аудиторію, описали її потреби та шляхи рішення в контексті кожного продукту Анастасії.
  4. Сформували команду для роботи над персональним брендом Анастасії, описали її структуру, посадові обовʼязки та задачі. Налагоджували процеси в команді на спільних зустрічах.

 

В результаті співпраці  

Анастасія повірила в себе і отримала впевненість в тому, що вона може вести публічну комунікацію свого персонального бренду. 

Зрозуміла систему роботи над персональним брендом, структурувала процеси та налагодила роботу команди. 

Легко та із упевненістю транслює своє актуальне позиціонування та відмовилась від того, яке було колись. 

Завдяки цьому аудиторія стала асоціювати її з темою вина; зросла кількість запитів та відгуків; збільшилась кількість підписників; формується група на курс.

“Завдяки наставництву Дмитра, яке засновано на його власному досвіді, я зрозуміла, що потрібно бути собою, щоб мій власний персональний бренд став успішним.

В результаті моє життя змінюється, і як наслідок, я бачу ріст підписників в соцмережах, люди почали до мене звертатись як до експерта, моє імʼя повʼязують з темою вина. А це те, чого я хотіла на старті.

Дмитро дуже приємна людина, видно, що щиро хоче допомогти, не ховає інформацію, йому важливі мої результати”

— Анастасія Смірнова


2024_154814.jpg

Про мене

Я Дмитро Мельникович — наставник та ментор персональних брендів, підприємець, засновник та власник агенції з цифрового маркетингу WOO COMPANY з 2014 року. Люблю нетворкінг, зʼєднувати людей, переговори, публічні виступи, комунікацію та маркетинг. Був та є учасником українських та міжнародних бізнес-спільнот (The Aspen Institute Kyiv, Українська Школа Політичних Студій, СУП, Всеукраїнська Рекламна Коаліція, WUBC, SPOM). Є ментором міжнародної бізнес-спільноти BOARD, а в 2023 році обіймав посаду віце-президента з PR в IT Ukraine Association. Автор публікацій в forbes.ua, nv.ua та профільних маркетингових інтернет виданнях по темі персонального брендингу. Бігаю, медитую, займаюсь тайським боксом, подорожую та фотографую.

Чим я можу вам допомогти?

Якщо ви давно зрозуміли, що персональний бренд — це інструмент, який має працювати на вас та приносити результат, але не знаєте з чого почати його розвиток, то я зможу бути вам корисний.

Як ментор персональних брендів, я допомагаю власникам бізнесів, керівникам (CEO) компаній та експертам почати розвивати їх персональні бренди, робити їх помітними та впізнаваними, що завжди веде до зростання довіри до продукту (послуги) і збільшення продаж.

Якщо це про вас, надішліть свій запит і ми домовимось про першу безкоштовну зустріч-знайомство.

Dizayn_bez_nazvi-29.png
linkedinfacebookinstagramtelegramyoutubetiktok