Кейс з персонального бренду

Місія — масштабувати структуру, а не хаос

cases_Title-2.png

Анель Інтегріті

Анель Інтегріті — експерт зі стратегі. В бізнесах своїх клієнтів вона знаходить особистості та через них допомагає розвиватись компаніям. А ще вона художниця та всіляко займається особистісним розвитком.

facebookinstagramlinkedin

Який був запит до початку співпраці 

Анель прийшла із запитом чітко визначити своє позиціонування та системно вести комунікацію зі своєю цільовою аудиторією. Проблема пролягала в тому, що попередній та актуальний її досвід транслювались одночасно, тому аудиторія “плуталась” і як наслідок, приходили нецільові клієнти.  

Також Анель важливо було розібратись як у роботі зі своїм персональним брендом, побудувати систему та створити і організувати для цього команду. 

 

Що ми робили в наставництві 

Моя робота з Анель — це персональне наставництво (менторство), яке було зосереджено на побудову її бренд-платформи:

  1. Працювали над її мисленням підприємця, зосередилися на її ключових повідомленнях та позиціонуванні.
  2. Розібрали продукти, які Анель вже продавала, а також цільову аудиторію — існуючу та бажану.  
  3. Зафіксували стан її персонального бренду на початку нашої співпраці (точка А) та прописали ціль, до якої Анель планує прийти за рік (точка Б).  
  4. Під час трьохмісячного супроводу, ми щотижня зустрічались з нею та її командою, щоб розібрати поточні виклики, зробити аналіз попереднього тижня, та запланувати наступний.

 

В результаті співпраці  

Після співпраці, Анель прибрала “зайве” з позиціонування свого персонального бренду та сформувала його чіткіше. Це дало її клієнтам краще розуміння експертності Анель та усунуло хибні очікування від співпраці з нею.  

Я допоміг побудували систему роботи над її персональним брендом, структурувати процеси та налагодити роботу команди, яка взяла на себе обовʼязки комунікації.  

В результаті наставництва, Анель підвищила “планку” — зросла її самооцінка як фахівця, збільшилась кількість консультацій, як наслідок — їх вартість.  

Мій постійний зворотній звʼязок людини “зі сторони” щодо персонального бренду Анель, її послуг та експертності дало їй розуміння, що вона на правильному шляху.  

Анель і її команда отримали інструменти (систему створення контенту) як із невеликої кількості вже наявного матеріалу — масштабувати його. Таким чином вони закрили для себе проблему “про що говорити? що постити?”.  

А ще Анель надихнулась на створення власного менторського продукту, над розробкою якого у неї вже є розуміння наступних кроків та інструменти. 

“Завдяки роботі з Дмитром, мені стало дуже просто генерувати контент, як виявилось, його можна робити легко. По кожній соцмережі, по кожному каналу ми тепер маємо певну інструкцію  з чого почати і як це втілити.

Цінним для мене було і те, що Дмитро працював не лише зі мною, а й з моєю командою. Вони досі приходять до мене і кажуть: “Діма сказав робити так і так..”.

В результаті співпраці, я підняла вартість своїх послуг, з радістю делегую велику кількість задач і розумію, що цього б я не отримала на жодних курсах”

— Анель Інтегріті


2024_154814.jpg

Про мене

Я Дмитро Мельникович — наставник та ментор персональних брендів, підприємець, засновник та власник агенції з цифрового маркетингу WOO COMPANY з 2014 року. Люблю нетворкінг, зʼєднувати людей, переговори, публічні виступи, комунікацію та маркетинг. Був та є учасником українських та міжнародних бізнес-спільнот (The Aspen Institute Kyiv, Українська Школа Політичних Студій, СУП, Всеукраїнська Рекламна Коаліція, WUBC, SPOM). Є ментором міжнародної бізнес-спільноти BOARD, а в 2023 році обіймав посаду віце-президента з PR в IT Ukraine Association. Автор публікацій в forbes.ua, nv.ua та профільних маркетингових інтернет виданнях по темі персонального брендингу. Бігаю, медитую, займаюсь тайським боксом, подорожую та фотографую.

Чим я можу вам допомогти?

Якщо ви давно зрозуміли, що персональний бренд — це інструмент, який має працювати на вас та приносити результат, але не знаєте з чого почати його розвиток, то я зможу бути вам корисний.

Як ментор персональних брендів, я допомагаю власникам бізнесів, керівникам (CEO) компаній та експертам почати розвивати їх персональні бренди, робити їх помітними та впізнаваними, що завжди веде до зростання довіри до продукту (послуги) і збільшення продаж.

Якщо це про вас, надішліть свій запит і ми домовимось про першу безкоштовну зустріч-знайомство.

Dizayn_bez_nazvi-29.png
linkedinfacebookinstagramtelegramyoutubetiktok