Кейс з персонального бренду

Пізнаючи себе та розвиваючись, ми транслюємо аудиторії ті цінності, які їх тригерять і вони приходять до нас, купують у нас

cases_Title_675x450px.png

Серж Іваньков

Серж Іваньков — коуч особистих досягнень для творчих людей. Допомагає розкривати потенціали людей та супроводжує їх на шляху до змін (понад 200 успішних сесій). Музикант і творець альбому «Всесвіт»

facebookinstagramlinkedin

Який був запит до початку співпраці 

Серж, звернувся за допомогою у розробці стратегії для ведення соціальних мереж, щоб краще розуміти, як транслювати свій досвід та думки.

Він прагнув знайти чітке розуміння того, як і що робити, аби ефективно просувати свій персональний бренд, як висловлювати свої думки та досвід, та як це все об'єднати, щоб створити зрозумілу та залучену комунікацію з аудиторією.  

 

Що ми робили в наставництві 

В менторстві ми побудували Сержу бренд-платформу, що допомогло йому краще зрозуміти себе та свою унікальність як професіонала.

Важливою складовою було з'ясування цінностей Сержа, його інтересів, та того, як він хоче бути сприйнятий своєю аудиторією.

Наставництво включало глибинні запитання, що спонукало Сержа до рефлексій про професійний шлях, ідентичність та майбутнє персонального бренду. Це сприяло кращому саморозумінню та визначило напрямки розвитку комунікації.

Визначили стратегії ведення соцмереж, особистісне позиціонування, і як це інтегрувати у його професійну діяльність.

 

В результаті співпраці  

Менторство допомогло Сержу усвідомити свою унікальність, сильні сторони та те, як ці аспекти можуть бути інтегровані у його персональний бренд. Це і стало основою для подальшої комунікації та онлайн-присутності.

Серж залучив до співпраці SMM-менеджера, чим звільнив свій час від механічної роботи, забезпечив систематичність постингу та зосередився на основній діяльності.

Він отримав стійку основу (базу) для подальшого розвитку свого персонального бренду, розуміння того, хто він є та як це представити світові, що у довгостроковій перспективі дасть свої результати.

“Найбільшим інсайтом у роботі з Дмитром для мене стало усвідомлення того, що мій персональний бренд — це не просто набір візуальних елементів чи контент-стратегія. Це глибоке відображення моєї особистості, моїх цінностей і того, як я можу приносити цінність своїй аудиторії.

Мені сподобалось як Дмитро зміг допомогти знайти баланс між професіоналізмом та автентичністю. Його підхід дозволив мені не просто створити стратегію для соцмереж, а розвинути власне самовираження, яке резонує з моєю аудиторією.

Я рекомендую Дмитра всім, хто шукає не просто ментора, а справжнього партнера у подорожі персонального бренду.”

— Серж Іваньков


2024_154814.jpg

Про мене

Я Дмитро Мельникович — наставник та ментор персональних брендів, підприємець, засновник та власник агенції з цифрового маркетингу WOO COMPANY з 2014 року. Люблю нетворкінг, зʼєднувати людей, переговори, публічні виступи, комунікацію та маркетинг. Був та є учасником українських та міжнародних бізнес-спільнот (The Aspen Institute Kyiv, Українська Школа Політичних Студій, СУП, Всеукраїнська Рекламна Коаліція, WUBC, SPOM). Є ментором міжнародної бізнес-спільноти BOARD, а в 2023 році обіймав посаду віце-президента з PR в IT Ukraine Association. Автор публікацій в forbes.ua, nv.ua та профільних маркетингових інтернет виданнях по темі персонального брендингу. Бігаю, медитую, займаюсь тайським боксом, подорожую та фотографую.

Чим я можу вам допомогти?

Якщо ви давно зрозуміли, що персональний бренд — це інструмент, який має працювати на вас та приносити результат, але не знаєте з чого почати його розвиток, то я зможу бути вам корисний.

Як ментор персональних брендів, я допомагаю власникам бізнесів, керівникам (CEO) компаній та експертам почати розвивати їх персональні бренди, робити їх помітними та впізнаваними, що завжди веде до зростання довіри до продукту (послуги) і збільшення продаж.

Якщо це про вас, надішліть свій запит і ми домовимось про першу безкоштовну зустріч-знайомство.

Dizayn_bez_nazvi-29.png
linkedinfacebookinstagramtelegramyoutubetiktok